Odkazy a zdroje

Tuto část webu budu průběžně doplňovat o další inspirace.

Stránky WWW.ASTRO-SEEK.COM nabízí online a kompletně zdarma nástroje k výpočtům osobních horoskopů, i širokou paletu dalších astrologických technik. Svým rozsahem patří dnes k naprosté špičce, nejen mezi online aplikacemi, ale bez nadsázky i ve srovnání tím, co nabízejí placené astrologické programy.

V rámci osobního profilu zahrnuje i možnost vytvoření soukromé astrologické databáze. Stejně tak je jeho součástí databáze horoskopů veřejně známých osobností, včetně klasifikace důvěryhodnosti zdroje dat (Rodden Rating).

Projekt Chrise Brennana THE ASTROLOGY PODCAST – „diskuze o astrologických technikách, historii a filozofii“ je rozsáhlý archiv zvukových nahrávek a videí s touto tématikou. Erudovaný průvodce světem současných astrologů, různých směrů a zaměření.

V rámci stejnojmenného Youtube kanálu, najdete i tématicky řazené playlisty. Pro zájemce o obsáhlý úvod do tří základních stavebních kamenů astrologické abecedy vybírám:

CYKLUS O PLANETÁCH

CYKLUS O ZNAMENÍCH ZODIAKU

CYKLUS O ASTROLOGICKÝCH DOMECH

Pro jednotlivá videa funguje v použitelné kvalitě případná volba titulků a jejich automatického překladu do češtiny.

V rámci projektu existuje také TEXTOVÝ PŘEPIS EPIZOD, který je průběžně doplňován.

Stránky věnované ASTROLOGII DANE RUDHYARA, jednoho z nejvýraznějších astrologů 20.století a některých jeho pokračovatelů. Součástí webu je mnoho Rudhyarových kompletních textů online (v angličtině).

Rudhyarovy DO ČEŠTINY PŘELOŽENÉ KNIHY

The Astrology Podcast, Ep. 112: DANE RUDHYAR A ZROZENÍ MODERNÍ ASTROLOGIE

(Textový přepis)

BLOG STEVENA FORRESTA, jednoho z průkopníků směru „Evoluční astrologie“.
Nativní horoskop je bohatá, živoucí výpověď plná hlubokých vhledů, vodítek a varování. Nepopisuje statický osud, ale tvárný, vyvíjející se model plný možností a rizik.“ / Z knihy: „Vnitřní obloha“ /.